1. Ürünler yeni mahsül müdür, taze midir?

Ürünlerimizin hepsi taze ve lezzetli olarak sizlere ulaşmaktadır. Tüm ürünlerimiz Osmanoğulları Kuruyemiş güvencesi altındadır.

2. Ürünlerin dayanma süresi nedir?

Ürünlerimizin raf ömrünü uzatmak için en kaliteli ambalajlar kullanılmaktadır. Ortalama olarak 6 ay içinde tüketilmelidir.

3. Ürünleri saklama koşulları nelerdir?

Ürünlerimizi serin ve kuru yerde muhafaza etmenizi öneririz. Direk gün ışığı ile temastan koruyunuz.

4. Nasıl sipariş verebilirim?

Seçtiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak ekledikten sonra sağ üstteki “Sepetim” butonuna tıklayarak seçtiniz ürünleri görüp bir sonra ki adım olan ödeme bilgileriniz kısmını tamamlayarak kolaylıkla alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

5. Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ödemeniz gün içinde saat 16.00’dan önce olursa aynı gün ürünleriniz tedarik aşamasında sorun gerçekleşmediği takdirde kargoya verilmektedir. Saat 16.00’dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilmektedir. Siparişiniz en fazla 3 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.

6. Ödeme seçenekleri nelerdir?

Web sitemiz üzerinden banka ve kredi Kartı ile ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.

7. Öneri ve Şikayetlerimi nasıl bildirebilirim ?

Öneri ve şikayetleriniz için [email protected] adresimize mail atabilirsiniz. Öneri ve şikayetleriniz titizlikle incelenip size geri dönüş en kısa sürede yetkilerimiz tarafından sağlanacaktır.
8. Sipariş verdiğim ürün ne zaman elime ulaşır?

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler mağaza yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler en kısa süre içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmaları paketleri teslim aldıktan sonra bulunduğunuz bölgeye göre mümkün olan en kısa sürede, adrese teslimat yapılan bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan bölgelerde ilgili kargo şubesine paketleri ulaştırmaktadır.

9. Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

10. Siparişimi teslim alırken Kargo ücreti ödeyecekmiyim?

Siparişlerinizde kargo ücreti tahsil edilecek olup, alışverişlerinizde teslimat sırasında kesinlikle ekstra bir ücret alınmamaktadır. Kargo görevlisi sizden herhangi bir ücret istediği takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.

11. Neden TC Kimlik numaramı vermek zorundayım ?

Satın alma işlemi yapıldığında adınıza bir fatura kesilir. Bu faturanın kesilebilmesi için yani vergi yükümlülüğünüzü tamamlayabilmek için vatandaşlık numarasına ihtiyacımız var, bu yasal bir zorunluluk olduğu için vatandaşlık numaranız talep edilmektedir.

Bu bilgi, üye olurken Gizlilik Sözleşmesinde de belirttiğimiz gibi, kimseyle paylaşılmayacaktır.

12. Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim?

İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlanamayacaktır.

13. Kredi Kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım?

Web sitemizden yalnızca kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Siparişi tamamlamak için kredi kartı bilgileriniz ödeme onay sayfasında sorulacaktır, ancak kartınızın 3D Güvenlik özelliği var ise alışverişinizi tamamlayabilirsiniz, kart bilgilerinizi girdikten sonra alışverişi tamamlamak için ilgili bankanın kendine ait 3D Güvenlik sayfasına yönlendirileceksiniz.
Kartınızın 3D tanımı daha yapılmamış ise ilgili bankaların web sayfalarından veya müşteri hizmetlerinden kartınızın 3D Güvenlik özelliğini açtırmanız gerekmektedir. 3D Güvenlik ortamında alışveriş sistemi, siz taraftarlarımızın kart güvenliğini korumak, çalıntı kartlar ile işlem yapılmasını önlemek amacıyla sitemize kurulmuş bir sistemdir.
Alışverişlerinizde kredi kartı ile yaptığınız ödemeleriniz, gerekli görüldüğü takdirde takibe alınabilir, ödeme kontrolü için bekletilebilir. 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

14. Üyelik Bilgilerimi unuttum, ne yapmalıyım?

Üye girişi kısmından Şifremi Unuttum linkine tıklayarak e-mailinize şifrenizin  gönderilmesini sağlayabilirsiniz.