Firmamızda satılan tüm ürünler orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

Ürün Teslimatı

Ürün teslimatları en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama 3 iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  • İadeler ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları ile) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılır?

Tarafımıza iletilen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde içerisinde hesaba yansımaktadır.

Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.